środa, 23 sierpnia 2017

listopad 2016





  • Uwaga konkurs!

    07.11.2016
    Zgodnie z zapisami regulaminu konkursu dnia 15.12.2016 r. o godzinie 15:00 upłynął termin składania prac konkursowych. Dyrektor Szkoły powołuje komisję konkursową w składzie:
    1. p. Bożena Czaińska- Dyrektor Szkoły, przewodnicząca komisji
    2. p. Hanna Drapiewska- Wicedyrektor Szkoły, z-ca przewodniczącej komisji,
    3. p. Gabriela Ukaszewska- członek komisji,
    4. p. Magdalena Szczęsna- członek komisji,
    5. przedstawiciel Rady Rodziców- członek komisji,
    6. p. Agnieszka Peksa- członek komisji,
    7. p. Radosław Lubkowski- członek komisji.
    Posiedzenie komisji konkursowej odbędzie się w poniedziałek 19.12.2016r., o godzinie 9:00 w gabinecie Dyrektora Szkoły.



  • ZAGŁOSUJ NA NASZĄ SZKOŁĘ

    15.11.2016
    ZAPRASZAMY uczniów, rodziców, nauczycieli, przyjaciół szkoły do głosowania na naszą Placówkę. Jeden użytkownik może oddać jeden głos dziennie. Pamiętajcie - każdy głos ma znaczenie!
    http://szkolamalegoinzyniera.pl/zaglosuj-na-szkole
    By oddać głos wystarczy kliknąć w wybraną szkołę a następnie wybrać ikonę "Oddaj głos". W tym momencie za pośrednictwem strony macie również możliwość zachęcenia znajomych do głosowania na Waszą placówkę poprzez udostępnienie wpisu na portalu społecznościowym Facebook. Po poprawnym oddaniu głosu pojawi się komunikat o jego przyjęciu. Liczba głosów na Waszą placówkę powinna wzrosnąć o jeden punkt.  
    Aby odszukać szkołę wciśnij jednocześnie na klawiaturze przyciski "ctrl" oraz "f". W polu wyszukiwania wpisz fragment nazwy szkoły (np. miejscowość, czy numer szkoły) Wyświetlane nazwy szkół zostały utworzone automatycznie na podstawie przesłanych zgłoszeń.
    Głosować można do:

    Początkowo szkoły na liście ułożone są w losowej kolejności. Następnie, wraz z momentem rozpoczęcia głosowania szkoły będą umieszczone na liście wg. liczby głosów- im więcej głosów, tym wyższa pozycja na liście.
    Spośród nadesłanych zgłoszeń 13 szkół z największą liczbą głosów otrzyma unikatowy zestaw nagród
    W ramach projektu „Szkoła Małego Inżyniera” placówki oświatowe mogą uzyskać kompletny i unikatowy zestaw, który dostarczy im wiedzy, narzędzi oraz pomysłów do zarażenia pasją do robotyki uczniów szkoły. W skład każdego z nich wchodzą: zestawy klocków LEGO® MINDSTORMS® EV3 do budowy oraz programowania robotów o wartości 6000 złotych, całodniowy festiwal technologiczny odbywający się w zwycięskiej szkole, pełen niezwykłych pokazów stanowisk edukacyjny oraz warsztatów z zakresu robotyki oraz programowania dla wszystkich uczniów szkoły oraz certyfikowane szkolenie z prowadzenia zajęć z wykorzystaniem klocków LEGO® MINDSTORM EV3 dla dwóch nauczycieli zatrudnionych w szkole.
  • Za nami 34. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino!

    34. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! oficjalnie przeszła już do historii. Przez ponad tydzień widzowie mogli oglądać w poznańskich kinach produkcje z całego świata. Uczniowie z naszej szkoły (jak co roku) wzięli udział w tym przedsięwzięciu. Obejrzeli filmy „Kai” i „Szczęście sprzyja odważnym”.
    Ponadto nauczycielka z naszej szkoły, pani Ewelina Krzysztoń, została zaproszona przez organizatorów  Festiwalu do przyjęcia funkcji Jurora w Nauczycielskim Jury. Nauczyciele wybrali film „Pułapka”, który ich zdaniem ma największy potencjał dydaktyczny. Nagrodzony film zostanie wprowadzony przez Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej do obiegu edukacyjnego i będzie wyświetlany w kinach w ponad 40 miastach w Polsce. Miło nam, że nauczyciel z naszego grona reprezentował nas wśród twórców, jurorów oraz zainteresowanych dobrym kinem dla dzieci i młodzieży. Cieszymy się również z faktu, że nasza szkoła przyczynia się do kształtowania wrażliwości młodych widzów  i pokazuje, jak piękne i mądre kino dla dzieci powstaje na świecie.
  • Wyniki konkursu ,,Złota Żabka"

    05.12.2016
    16 listopada 2016 w naszej szkole odbył się pierwszy etap konkursu ,,Złota Żabka" w dziedzinie języka polskiego. Wymagał on od uczestników nie tylko wiedzy, ale też niestereotypowego myślenia. Dopiero połączenie tych dwóch elementów mogło gwarantować sukces. Największą ilość punktów zdobyła uczennica kl. VI c - Julia Frankiewicz.
    Gratulujemy i życzymy powodzenia na II etapie, który będzie miał miejsce 4 marca w Swarzędzu.
    17 listopada 2016 odbył się pierwszy etap konkursu ,,Złota Żabka" z matematyki.
    Największą ilość punktów zdobyła uczennica kl. VI f - Julia Bzdawka, drugie miejsce zajęła: Antonina Szymbarewicz z 5c, a trzecie miejsce zajęli: Rafał Owczarek, Julia Frankiewicz, Filip Jarzębowski. Uczniom z matematyki zabrakło punktów, aby reprezentowac szkołę na II etapie w Swarzędzu.
    Diana Gołacińska, Elżbieta Gęsior
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny- wyniki

    05.12.2016
    01 grudnia2016 roku odbył się w naszej szkole pierwszy etap Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego . Aby zakwalifikować się do etapu rejonowego, należało zdobyć min. 30 na 40 możliwych do uzyskania punktów. Wymagania te spełniła uczennica klasy 6d:
    Natalia Maciuszonek
    Gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszym etapie. 
  • Spotkanie z wolontariuszem Polskiej Akcji Humanitarnej.

    "Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli" (Albert Schweitzer) - w duchu tych słów odbyły się 24 listopada dwa spotkania. Wzięli w nich udział uczniowie z klasy 2i oraz 4b oraz Pan Kacper Nowacki - wolontariusz z Polskiej Akcji Humanitarnej. Pan Nowacki wrócił niedawno z Nepalu. Tam pomagał odbudowywać szkołę, zniszczoną w czasie trzęsienia ziemi, które nawiedziło Nepal w 2015 roku. Dzieci dowiedziały się gdzie leży Nepal,  jak wyglądają tam szkoły, jakie warunki w nich panują ale przede wszystkim z jakimi trudnościami zmagają się dzieci nepalskie każdego dnia np.:  dotarcie do szkoły.  Uczestnicy spotkania mogli się przekonać jak wiele trudu  kosztuje zdobywanie wykształcenia w Nepalu.
     
    Dzieci przygotowały dla swoich kolegów z Azji laurki oraz przybory plastyczne,  które Pan Kacper Nowacki zabierze do Nepalu.
    Spotkania nie odbyłyby się gdyby nie pomoc Pani Katarzyny Surowy - mamy naszych uczniów, za co serdecznie dziękujemy.
     
    Ewelina Kaczmarek
    Paulina Perz - Szydłowska
  • DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

    03.12.2016
    25 listopada w naszej szkole było inaczej niż zwykle. Na każdym kroku spotykało się dzieci, które przytulały MISIE: duże i małe, stare i nowe. Tego dnia wszystkie pluszowe misie miały swoje święto!  W klasach odbyły się więc prezentacje książek i filmów, których bohaterami są misie, były zdjęcia  niedźwiedzi żyjących na różnych kontynentach… Dzieci misie rysowały, kolorowały i opisywały. A przede wszystkim – przytulały, bo to misie lubią najbardziej  Można też było obejrzeć konkursową wystawę prac EKO-MIŚ, wykonanych przez dzieci z pomocą rodziców i dziadków. zdjęcia1, zdjęcia 2

    Na koniec – zostało zrobione  wspólne zdjęcie, dzieci i misie.
    To był wspaniały dzień! 
    Organizatorzy: S.Bauza, I.Chruściel, M.Lipińska, A.Matuszewska
  • Zabawa andrzejkowa w świetlicy szkolnej

    30.11.2016
    Dnia 25.11.16 w świetlicy klas I odbyła się zabawa andrzejkowa, w której wzięli udział uczniowie edukacji wczesnoszkolnej i oddziału przedszkolnego uczęszczających do świetlicy szkolnej. Celem imprezy była integracja uczniów. Podczas wspólnej zabawy uczniowie wspólnie bawili się oraz tańczyli. Dzieci chętnie uczestniczyły w zorganizowanych przez wychowawców świetlicy zajęciach.
    Tak właśnie bawiły się dzieci w świetlicy szkolnej.

    Organizatorzy: Damian Stanisławski, Magdalena Gref
  • Wojewódzki Konkurs Języka Poskiego- wyniki

    29.11.2016
    25 listopada 2016 roku odbył się w naszej szkole pierwszy etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. Aby zakwalifikować się do etapu rejonowego, należało zdobyć min. 30 na 40 możliwych do uzyskania punktów. Wymagania te spełniły dwie uczennice:

    Klaudyna Deskur z kl. VI a oraz Aleksandra Adamczak z kl. VI e.

    Gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszym etapie. 
  • Dzień „Śniadanie daje moc”

    01.11.2016
    8 listopada nasza szkoła włączyła się do grona tysięcy szkół promujących zdrowe odżywianie w całej Polsce i wzięła udział w wielkim Śniadaniowym Święcie. W przygotowanie akcji zaangażowali się nie tylko nauczyciele, ale także dzieci i rodzice. Wszystkie śniadania zostały poprzedzone zajęciami i rozmowami na temat zdrowego żywienia. Uczniowie przygotowywali plakaty, projektowali smaczne i zdrowe posiłki na papierze, wymyślali prozdrowotne hasła.


    Scenariusze śniadaniowego dnia były różne w poszczególnych klasach: zaproszone mamy robiły wspólnie z dziećmi owocowo – warzywne koktajle, dzieci przynosiły przygotowane w domu gotowe posiłki, którymi dzieliły się z kolegami, bądź same wykonywały kolorowe kanapki. Wspólne śniadanie było okazją do wymiany doświadczeń, poznawania nowych smaków i praktycznego zastosowania zasad komponowania zdrowych i smacznych posiłków.

    Było to niezapomniane wydarzenie, niektórzy uczniowie pierwszy raz próbowali owsianki z owocami, bananowego chleba czy napoju z zielonych warzyw.
                                                                Opracowała Katarzyna Proch
  • Konkurs Piosenki Świątecznej

    Kategorie konkursowe:
    • klasy 0 i I - 14 grudnia godz. 10.00(soliści i zespoły),
    • klasy II ( soliści) - 12 grudnia, godz.13.00 ,
    • klasy II (zespoły) -15 grudnia, godz. 12.00 ,
    • klasy III - 14 grudnia, godz. 12.00 (soliści i zespoły).
    Każdą klasę reprezentuje jeden solista i jeden zespół wokalny( maksymalnie 5 uczniów w zespole).
    http://egesior.linuxpl.info/konkurs_koled_2013/image006.gif
    Uczestnicy prezentują jeden utwór: kolędę, pastorałkę lub piosenkę o tematyce świątecznej. Jury oceniać będzie umiejętności wokalne, ogólny wyraz artystyczny, zmysł inscenizacyjny. Do akompaniamentu wymagany jest instrument lub podkład muzyczny.
    Zwycięzcy konkursu wezmą udział w Gminnym Przeglądzie  Kolęd i Pastorałek w Chomęcicach oraz w Festiwalu Małolata w Puszczykowie.
    Zgłoszenia do dnia 7 grudnia br.
    Organizatorki:  Dorota Błaszczyk , Iwona Chruściel, Dorota Drożdżyńska, Katarzyna Proch
  • „Tytka Charytatywna”

    25.11.2016
    Zapraszamy do wzięcia udziału w Akcji Charytatywnej Caritas Archidiecezji Poznańskiej „Tytka Charytatywna” Termin: od 28 listopada do 15 grudnia  2016.. Proponowane artykuły: cukier,  kawa,  herbata, ryż, kasza, olej, słodycze,  bakalie,  konserwy,  art. chemiczne (pakujemy osobno), środki czystości, środki piorące. Zebrane w klasach artykuły przekażemy rodzinom (dzieci z naszej szkoły) potrzebującym wsparcia.
    Katecheci
    SP im. Janusza Korczaka  w Komornikach
  • ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

    25.11.2016

    TERMIN: 01-14.12.2016 R. MIEJSCE ZBIÓRKI: HOL SZKOŁY (PRZY GŁÓWNYM WEJŚCIU)
    REKOMENDOWANE PRODUKTY: MĄKA, CUKIER, OLEJ, MAKARON, RYŻ, PŁATKI ŚNIADANIOWE, KASZA, KONSERWY, SŁODYCZE.
    ZEBRANE DARY ZOSTANĄ PRZEKAZANE DO BANKU ŻYWNOŚCI. LICZYMY NA OTWARTOŚĆ I SZCZODROŚĆ WASZYCH SERC! smiley

  • AUKCJA NA ALLEGRO.PL

    25.11.2016

    Dnia 22.11 Wielkoduchy z naszej szkoły uczestniczyły w szyciu maskotek. Zdjęcia maskotek zamieszczamy poniżej, a w imieniu naszych wolontariuszy zachęcamy do ich licytacji:
    www.allegro.pl  ->  aukcje charytatywne ->  Wielkoduchy
    Dochód z aukcji zostanie przekazany na materiały edukacyjne dla dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych w Owińskach.

    Wielkoduchy
    Z opiekunami: Martą Broniszewską, Anną Wiśniewską

  • Terminarz kilku najbliższych konkursów

    15.11.2016 1 grudnia Wojewódzki Konkurs Matematyczny - etap szkolny, dla klas 5-6, godzina 13:00 zbiórka przy bibliotece.
    Etap szkolny Konkursu z Matematyki dla Szkoł Podstawowych Miasta Poznania  odbędzie się 5 grudnia 2016 roku o godzinie 13.00,  konkurs jest dla klas 4 i 6.
    Przykładowe zadania z etapu rejonowego:
    klasy 4: http://www.sp19poznan.pl/mat_otwarte_2015_4.pdf
    klasy 6:http://www.sp19poznan.pl/konkurs.htm
    14 grudnia "Alfik Humanistyczny"

  • Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy - wyniki

    W dniu 24 listopada odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego. Aby przejść dalej należało uzyskać z testu minimum 30 punktów na 40 możliwych do zdobycia. Do drugiego etapu zakwalifikowały się dwie uczennice z klasy 6c:  
    Julia Frankiewicz i Weronika Wittig.          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
  • Wykład Zuzi na Uniwersytecie Medycznym

    24.11.2016

    Dnia 21.11.16r w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Uczennica klasy 3b Zuzanna Ratajczak wygłosiła swój wykład na temat :„Ewolucji życia na Ziemi- era dinozaurów”. Aula Uniwersytetu Medycznego wypełniona po brzegi pomieściła prawie 300 studentów, którzy z zainteresowaniem słuchali wykładu wzbogaconego wspaniałą prezentacją multimedialną oraz zbiorami skamieniałości. Wykład Zuzi cieszył się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem, pytaniom do młodej prelegentki nie było końca.
    Wystąpienie Zuzanny związane jest z projektem Polskiej Akademii Dzieci „Mały Medyk”, w którym biorą udział klasy 2h oraz 3b. W ramach projektu uczniowie pogłębiają swoją wiedzę uczestnicząc w comiesięcznych wykładach, które poruszają tematykę min. funkcjonowania organizmu, anatomii człowieka, ratownictwa medycznego, diagnostyki, leczenia chorób, profilaktyki oraz farmacji.

     
    Uczestnictwo w projekcie  sprzyja rozwojowi  własnych pasji oraz umożliwia kontakt z najnowszymi osiągnięciami nauki. Dzięki temu nauka staje się dla dzieci niesamowitą przygodą i osobistym przeżyciem.
    Gratulujemy Zuzi odwagi oraz jesteśmy pod wrażeniem jej ogromnej wiedzy i zamiłowania do paleontologii.

                                                                                                                            Zofia Jeziorna
  • SPEAKING CONCERTS

    19.11.2016
    Zapraszamy do skorzystania: http://www.speakingconcerts.pl/wydarzenia
  • Narodowe Święto Niepodległości

    18.11.2016
    „Dzisiaj wielka jest rocznica-
    11 listopada.
    Tym, co zmarli za Ojczyznę
    Hołd wdzięczności Polska składa!”
           Ten hołd wdzięczności złożyli również najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Komornikach. Z okazji naszego Narodowego Święta klasy 0-3 spotkały się na uroczystym apelu. Wszyscy uczniowie pojawili się w strojach galowych, z przypiętymi biało-czerwonymi rozetkami i rozpoczęli uroczystość wspólnym odśpiewaniem hymnu narodowego. Potem w skupieniu wysłuchali kilku patriotycznych pieśni granych i śpiewanych przez kółko „Tęczowe Nutki”: „Rota”, „Piechota” i „Boże coś Polskę”. Uczniowie z klasy 2 e przygotowali  „lekcję historii w pigułce”. Wychowawcy w klasach prowadzili zajęcia związane z obchodami święta, na korytarzach i w salach pojawiły się biało-czerwone symbole. W ten sposób uczciliśmy pamięć o wszystkich, dzięki którym żyjemy dziś w wolnej Polsce.
     
    Organizatorzy
  • Ojczyzna to wielki zbiorowy obowiązek…

    13.11.2016
    W dniu 9 listopada uczniowie klas IV-VI spotkali się w sali gimnastycznej, aby oddać hołd tym, którzy walczyli o wolność Polski.
    Podążając za słowami Cypriana Kamila Norwida, że „ojczyzna to wielki zbiorowy obowiązek” w patriotycznym uniesieniu poszukiwaliśmy odpowiedzi na pytania: czy rozumiemy swoje obowiązki względem ojczyzny, czy szanujemy symbole narodowe, troszczymy się o poprawność języka polskiego, czy zachowujemy polskie tradycje narodowe?
    Nasze rozważania wsparł poruszający występ klas 6d i 6f uświetniony pieśniami patriotycznymi w wykonaniu szkolnego chóru.
  • ZBIÓRKA ODZIEŻY

    13.11.2016

    Od 14.11 do odwołania zbieramy odzież dla podopiecznych Stowarzyszenia MONAR.
    Prosimy przede wszystkim o odzież wierzchnią dla mężczyzn (kurtki, szale, rękawiczki, czapki).
    Inna odzież również mile widziana.
    Bardzo prosimy o ubrania, które nadają się do ponownego wykorzystania (czyste, niezniszczone).
    Ubrania prosimy zostawiać przy głównym wejściu do Szkoły, pod gablotą Wielkoduchów, w specjalnie przygotowanym miejscu.

    Dziękujemy za hojność Waszych serc smiley
    Wielkoduchy
    z opiekunami
    Martą Broniszewską i Anną Wiśniewska
  • "Każdy ma coś, co może dać innym."

    13.11.2016
    Drodzy Rodzice, zachęcamy do włączenia się w akcję zbiórki pieniędzy na rehabilitację oraz leczenie ucznia naszej szkoły. Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
    Bank BPH S.A. 
    15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
    Tytułem: 
    28932 Chudziak Olivier darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.
  • Mikołajkowe Odpalenie Choinki

    11.11.2016
    Z wielką radością informujemy, iż po sukcesie ubiegłorocznego Mikołajkowego Odpalenia Choinki postanowiliśmy imprezę kontynuować i sprawić, by na stałe zagościła ona w kalendarzu imprez gminnych. W tym roku przygotowana będzie również przez Gminny Ośrodek Kultury wraz z Panem Wójtem Janem Brodą oraz Radą Gminy.
    Impreza odbędzie się 4 grudnia w godzinach 15:00-18:00 na parkingu przed Ośrodkiem Zdrowia i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Komornikach przy ul. Stawnej. Występować będą grupy artystyczne ściśle związane z GOK, grupa animatorów będzie dbać o uatrakcyjnienie czasu dzieciom. Kramy handlowe i prezentacyjne, oprawa muzyczna i oświetleniowa, oraz liczne atrakcje złożą się na przedświąteczny jarmark, którego momentem kulminacyjnym będzie uroczyste odpalenie lamek przez Pana Wójta na jednej z choinek przed budynkiem.
    Bardzo zależy nam na tym by ponownie rodziny z dziećmi aktywnie włączyły się w to przedsięwzięcie dlatego jedną z najważniejszych atrakcji będzie wręczanie upominków dzieciom, które przyniosą własnoręcznie przygotowaną ozdobę choinkową do zawieszenia na naszej choince. W związku z powyższym uprzejmie prosimy o powtórne przyłączenie się do naszej akcji i pomoc w propagowaniu imprezy. Mile widziane będą również ozdoby z nazwami poszczególnych instytucji, szkół i przedszkoli.
    Monika Wadelska i Grażyna Wilińska
    Gminy Ośrodek Kultury w Komornikach
  • Narodowe Święto Niepodległości

    11.11.2016
    Znalezione obrazy dla zapytania 11 listopada
    11 listopada to dla nas, Polaków, jedna z najważniejszych dat w kalendarzu. Właśnie wtedy obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. To właśnie 11 listopada 1918 roku, po 123 latach zaborów, nasz kraj znów pojawił się na mapie Europy. Wspomnianego dnia, słynny polski przywódca i działacz niepodległościowy Józef Piłsudski, został Naczelnym Dowódcą Wojsk Polskich, a przebywające na naszych ziemiach oddziały obcych żołnierzy, zaczęły się z nich wycofywać. Ponownie mogliśmy zacząć się cieszyć ze swojego własnego domu – Polski, która przez wiele lat zawłaszczona była przez Rosję, Prusy i Austrię.
    Znalezione obrazy dla zapytania 11 listopada
  • Spotkanie ze sztuką – Filharmonia Pomysłów

    10.11.2016


    FILHARMONIA POMYSŁÓW to cykl muzycznych przedstawień w pełni dostosowanych do możliwości percepcyjnych dziecka. W tym miesiącu odbyło się kolejne muzyczne spotkanie z „Filharmonią Pomysłów”. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym koncercie pt.:” Wisłowianki”.
    Marta Buchert-Szarzyńska
  • Koło Młodego Melomana zaprasza na koncert

    07.11.2016
    do Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu
    w sobotę, 12 listopada 2016 r., godz. 11.00
    GŁOS TO TEŻ STRUNY
    Najsubtelniejszy instrument świata. Masz go zawsze przy sobie, choć łatwo go stracić. Pięknie stroi. Choć ma tylko dwie struny, to jakże cudowne koloratury wykonuje. Głos ludzki. To on sprawia, że wszyscy możemy być artystami, ale jak to zrobić? Posłuchajcie Skowronków i Skowroneczków, a odkryjecie piękno ludzkiego głosu.
    Chór Dziewczęcy Skowronki
    Alicja SZELUGA – dyrygent
    Chór Dziewczęcy Skowroneczki
    Julia ŁYNSZA – dyrygent
    Czesław ŁYNSZA – fortepian
    W programie m.in.: utwory klasyczne, odrobina jazzu okraszonego szczyptą zabawy i ruchem, a także muzyka etniczna mieszkańców wyspy Bali.
    Zbiórka o godz. 10.30 przed aulą, dojazd własny, koszt wejściówki: 15 zł.
    Formularz zgody również do pobrania  w portierni przy głównym wejściu. Wpłaty do środy, 9 listopada przekazujemy pani woźnej
     ( w podpisanej kopercie)

    Liczba miejsc ograniczona- decyduje kolejność zgłoszeń. 
               Uwaga! Obowiązuje strój galowy.                                        

     Zapraszamy rodziców do udziału w koncercie.
    Opiekunki KMM: Dorota Błaszczyk, Iwona Chruściel
  • Zajęliśmy 5 miejsce!

     
    Dziękujemy wszystkim za przyniesioną makulaturę. Dzięki Wam, w konkursie organizowanym przez "Głos Wielkopolski" - "Drzewko za makulaturę" nasza szkoła zajęła 5 miejsce. W nagrodę dostaliśmy voucher na 30 sadzonek. Konkurs na terenie szkoły zorganizowała Rada Rodziców. Drzewka już rosną na szkolnym boisku.
  • Uczniowie klasy VIc autorami filmów animowanych o jesieni

    03.11.2016
    Jesień to bardzo inspirująca pora roku. Uczniowie klasy VI c postanowili stworzyć  krótkie filmy animowane o tej pięknej porze roku metodą poklatkową. Efekt ich pracy można zobaczyć, klikając w poniższe linki. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z pracami młodych animatorów.
    Ewelina Krzysztoń

    https://www.youtube.com/watch?v=KUwX4WoyORk
    https://www.youtube.com/watch?v=oitC6NKgXeI
    https://www.youtube.com/watch?v=2QiV0Vag72I

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz